O FIRMIE PRODUKTY UTYLIZACJA METODY KONTAKT
  
                Firma OPORTET - Polska Sp. z.o.o. zajmuje się produkcją środków chłodząco - smarujących
( popularnie zwanych chłodziwami ) do obróbki skrawaniem oraz materiałami pomocniczymi do odlewania i obróbki plastycznej.
Produkowane przez nas środki skutecznie konkurują na rynku środków chłodząco - smarujących. Chłodziwo produkowane w naszej firmie nie jest materiałem ubocznym, ale podstawowym produktem naszej działalności.
            Stosowana przez nas technologia pozwala na eliminację podczas produkcji chłodziw takich związków jak: fosforany, azotany, chlor, formaldehyd, fenol, PCB i chloroparafiny, a także metali ciężkich i siarki, powszechnie uznawanych za czynniki niebezpieczne dla środowiska naturalnego, a także ludzi. Produkty serii OPORTET mają atesty Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi, gwarantujące ich neutralne działanie w stosunku do skóry ludzkiej, a sami użytkownicy zdążyli już przekonać się, jak ważna jest ta sprawa.
Dlatego polecam produkty naszej firmy i jestem przekonany że, będziecie Państwo zadowoleni z zakupu.
            Szczególnie proszę o zwrócenie uwagi na chłodziwo o nazwie OPORTET 8000, które jest uniwersalnym chłodziwem do obrabiarek i przy tym bardzo wydajnym. Równocześnie informujemy, że jesteśmy gotowi wyprodukować chłodziwo według indywidualnych potrzeb klienta oraz zapewnić kompleksową obsługę Firmy w zakresie gospodarki smarowo - olejowej:
  • dostarczanie chłodziw
  • serwis techniczny tj. wymianę płynów maszynowych, czyszczenie
  • utylizacja zużytych emulsji
   
  Posiadamy jako nieliczni Decyzje Wojewody Wrocławskiego na unieszkodliwianie odpadów chłodząco - smarujących do obróbki skrawaniem i obróbki plastycznej.
Informujemy również że w  momencie nawiązania pełnej współpracy to znaczy poprzez dostarczenie prze naszą firmę środków chłodząco - smarujących i odbiór zużytego chłodziwa do utylizacji stosowane będą korzystne upusty cenowe.
Wszelkie informacje udzielane są w naszej centrali i za pomocą specjalistów, którzy po zaproszeniu na rozmowę indywidualną przedstawia korzystne warunki współpracy naszych Firm.
     
 

OPORTET POLSKA   TEL/FAX 071/314-82-10